Lamele stalowe zewnętrzne Prestige LS2 Złoty Dąb Antyczny 1,25 m

18,60 zł
Brutto
Ilość

Lamelki metalowe na zewnątrz PRESTIGE LS2-125-DDZ-ZDA o długości 1,25 m posiadają pozytywne opinie użytkowników, którzy zastąpili nimi swoje lamelki ścienne drewniane, z deski kompozytowe lub lamelki pcv. Cena lameli stalowej jest niska ponieważ nie wymaga ona późniejszej konserwacji po montażu. Lamelka metalowa ścienna ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym lub obiektach przemysłowych, jako ochrona przeciwwiatrowa (np. wiatrołap) lub przeciwsłoneczna. Lamele z blachy to nowoczesny dodatek na elewację. Montaż można wykonać samodzielnie.

ZEWNĘTRZNE lub WEWNĘTRZNE LAMELE STALOWE PRESTIGE LS2-125-DDZ o długości 1,25mb z blach stalowych wysokiej jakości.Blachy na lamele stalowe są najpierw ocynkowane a następnie malowane na gorąco w hucie.Blachy tego rodzaju używane są do produkcji pokryć dachowych.


Lamele metalowe na zewnątrz nie wymagają konserwacji w porównaniu do lameli drewnianych lub kompozytowych.Montaż jest prosty i polega na przykręceniu lameli wkrętami z płaskim łbem do podłoża. (do zakupu we własnym zakresie w zależności od rodzaju podłoża)    Wkręt może być przykręcany bezpośrednio do lameli (dokręcenie z wyczuciem aby nie uszkodzić lameli) lub z wykorzystaniem listwy startowej górnej i dolnej. (z naszej oferty)    Na 1mb szerokości ściany ilość lameli uzależniona jest od sposobu montażu oraz zastosowanych przerw. Rozłożenie lameli jest dowolne. Nasze zdjęcia przedstawiają jedynie jedną z propozycji zamontowania.

Podana cena jest za 1 sztukę lameli stalowej Presitge LS2-125-DDZ w kolorze ZŁOTY DĄB ANTYCZNY

o szerokości efektywnej ok 45mm i długości 1,25 mb.

W przypadku zamawiania długości 1,25mb i 2,00mb, 2,75mb słoje w kolorach drewnopodobnych biegną w różnych kierunkach.

W celu uniknięcia różnic sugerujemy zamówienie tej samej długości.

Dostępne długości lameli * :

125 cm

200 cm

275 cm.

* Tolerancja wymiarów może wynosić ok +/- 5mm.

W przypadku potrzeby lameli ściennych o krótszych wymiarach można je dowolnie skracać we własnym zakresie nożycami ręcznymi do blachy.

Zdjęcia przedstawiają strukturę drewna w przypadku długości lameli stalowej 1,25 mb.W przypadku długości 2,00 mb lub 2,75 mb struktura drewniana słoi biegnie w przeciwnym kierunku.Oferta dotyczy samej lameli, w zestawie nie ma blachy, która jest na zdjęciach pod lamelami, nie ma wkrętów i listwy startowej.Montaż lameli jest dowolny dlatego nie chcemy go ograniczać jednym kompletem.Możliwe są także inne konfiguracje zarówno ułożenia, odstępów jak i montażu.

Dostawa do uzgodnienia.  Nasz główny obszar działalności to Małopolska i Śląsk jednak zamówienia dostarczamy też na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt :
Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel 510 67 37 67 , e-mail : biuro@domdach.eu
tel 510 67 60 67 , e-mail : ph@domdach.eu
tel 510 67 27 67 , e-mail : sklep@domdach.eu

  • Szybka dostawa

  • Potrzebujesz pomocy?

    Zadzwoń! tel. 514 650 270

  • Bezpieczne płatności

    Zapłać przez przelewy24

Oferujemy oryginalne produkty znanych marek:

Producent Fakro

oman%20-%20logo.PNG

Wirplast.png

Logo budmat

hansa-logo.png

skylight.png

dospel logo.png

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout