Ochrona przeciwśniegowa

Ochrona przeciwśniegowa

Aktywne filtry

Śniegołapy dachowe przeciwśniegowe do blachodachówki, blachy trapezowej, blachy płaskiej. Śniegołapy dachowe (blaszane) typu łezka są bardzo dobrym produktem, który zabezpiecza rynny przed gwałtownie spadającym lodem i śniegiem. Śniegołap, łapacz śniegu stalowy do blachodachówki pełni także ważną rolę ochronną w sezonie zimowym aby nie wyrządzić krzywdy osobom znajdującym się w pobliżu spadającego z dachu śniegu. Bardzo ważny jest prawidłowy montaż za pomocą odpowiednich wkrętów, które rekomendujemy. Śniegołapy uniwersalne pasują do blachy.

Śniegołapy dachowe przeciwśniegowe ze szwedzkiej blachy SSAB X-MATT do blachodachówki Venecja x-matt lub Murano x-matt. Śniegołapy dachowe (blaszane łezki) typu łezka są bardzo dobrym produktem, który zabezpiecza rynny przed gwałtownie spadającym lodem i śniegiem. Śniegołap stalowy do blachodachówki pełni także ważną rolę ochronną w sezonie zimowym aby nie wyrządzić krzywdy osobom znajdującym się w pobliżu spadającego z dachu śniegu. Bardzo ważny jest prawidłowy montaż za pomocą odpowiednich wkrętów, które rekomendujemy. Pasuje do : Budmat Venecja, Budmat Rialto, Budmat Como, Budmat Murano, Bratex Scandinavia, Bratex Savanna, Bratex Centro, Bratex Horizon, Ruukki Finnera, Lindab itp.

Śniegołap dachowy blaszany przeciwśniegowy do blachodachówki, blachy trapezowej, blachy płaskiej. Śniegołapy dachowe (blaszane, stalowe) typu łezka są bardzo dobrym produktem, który zabezpiecza rynny przed gwałtownie spadającym lodem i śniegiem. Śniegołap, łapacz śniegu stalowy, łezka dachowa, Śniegołapy dachowe uniwersalne pasują do blachy. Śniegołapy przeciwśniegowe.

1 szt = 100 sztuk śniegołapów + DOSTAWA GRATIS !

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout