Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Magazyn

Witamy na stronie sklepu internetowego akcesoria-dachowe.eu


Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą, która swoją siedzibę posiada w woj.małopolskim w miejscowości Zawoja. Tutaj też posiadamy sklep stacjonarny, gdzie można zobaczyć ekspozycję oferowanych pokryć dachowych. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski, lecz naszymi dachami cieszą się także liczni klienci zagraniczni, ze Słowacji, Austrii, Czech, Niemiec, Norwegii, Szwecji czy Ukrainy.
Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych i akcesoriów a nasze doświadczenie w tej branży sięga prawie ćwierć wieku. Czas ten pozwolił nam dogłębnie poznać specyfikę dachowego rynku. W trudnych, dzisiejszych czasach, gdzie coraz częściej dla klienta końcowego najważniejszym, końcowym, kryterium wyboru dostawcy materiałów dachowych staje się cena, staramy się mimo wszystko podzielić swoim doświadczeniem i podpowiedzieć sprawdzone, solidne rozwiązania, tak aby dach służył bezproblemowo przez wiele lat. Na sukces wyboru składają się zarówno solidni dostawcy stali, z których produkowane są pokrycia dachowe, jak i renomowane akcesoria dachowe, które zapewniają szczelność, wentylację, ciepło, odwodnienie i wiele innych bardzo ważnych funkcji, o których na początkowym etapie wyboru nie zawsze się pamięta.

Jesteśmy po to, aby pomóc, doradzić i wspólnie wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązania. Stawiamy na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które w podobnych formach często z powodzeniem stosowane są na zachodzie Europy.

Zapraszamy do współpracy,
Dom-Dach Zawoja

Dlaczego my?
Sprzedajemy oryginalne produkty wielu znanych marek.
Sprawnie rozwiązujemy problemy i doradzamy w kwestiach technicznych.
Zamówienia złożone do godziny 11:00, staramy się wysyłać tego samego dnia.
Na rynku działamy już od 12 lat.
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek:8:00 - 16:00
  • Wtorek:8:00 - 16:00
  • Środa:8:00 - 16:00
  • Czwartek:8:00 - 16:00
  • Piątek:8:00 - 16:00
  • Sobota:nieczynne
  • Niedziela:nieczynne
biuo

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout