LAMELKI STALOWE ZEWNĘTRZNE 1,25m , 2,00m, 2,75m.

Lamelki z blachy to pewność niespotykanego do tej pory akcentu na elewacji. Lamele metalowe idealnie pasują do nowoczesnego budownictwa. Stalowe, blaszane lamele zewnętrzne są w długościach 1,25m, 2,00m i 2,75m. Lamel z blachy w różnych kolorach.

LAMELKI STALOWE ZEWNĘTRZNE 1,25m , 2,00m, 2,75m.

Aktywne filtry

Lamele zewnętrzne stalowe PRESTIGE LS2-275-DDZ-ZDA o długości 2,75 m posiadają pozytywne opinie użytkowników, którzy zastąpili lamele ścienne drewniane, deski kompozytowe lub lamele pcv. Cena lamelki stalowej jest niska ponieważ nie wymaga ona konserwacji podczas użytkowania. Lamela metalowa ścienna ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i obiektach przemysłowych, jako dodatek na tynk, ochrona przeciwwiatrowa (wiatrołap) lub przeciwsłoneczna. Lamelki z blachy to idealny dodatek na nowoczesną elewację. Montaż jest prosty i można go wykonać samodzielnie.

Lamelki metalowe na zewnątrz PRESTIGE LS2-125-DDZ-ZDA o długości 1,25 m posiadają pozytywne opinie użytkowników, którzy zastąpili nimi swoje lamelki ścienne drewniane, z deski kompozytowe lub lamelki pcv. Cena lameli stalowej jest niska ponieważ nie wymaga ona późniejszej konserwacji po montażu. Lamelka metalowa ścienna ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym lub obiektach przemysłowych, jako ochrona przeciwwiatrowa (np. wiatrołap) lub przeciwsłoneczna. Lamele z blachy to nowoczesny dodatek na elewację. Montaż można wykonać samodzielnie.

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout