Lamele stalowe zewnętrzne Prestige LS2 Złoty Dąb Antyczny 2,75 m

57,60 zł
Brutto
Ilość

Lamele zewnętrzne stalowe PRESTIGE LS2-275-DDZ-ZDA o długości 2,75 m posiadają pozytywne opinie użytkowników, którzy zastąpili lamele ścienne drewniane, deski kompozytowe lub lamele pcv. Cena lamelki stalowej jest niska ponieważ nie wymaga ona konserwacji podczas użytkowania. Lamela metalowa ścienna ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i obiektach przemysłowych, jako dodatek na tynk, ochrona przeciwwiatrowa (wiatrołap) lub przeciwsłoneczna. Lamelki z blachy to idealny dodatek na nowoczesną elewację. Montaż jest prosty i można go wykonać samodzielnie.

ZEWNĘTRZNE lub WEWNĘTRZNE LAMELE STALOWE PRESTIGE LS2-275-DDZ o długości 2,75mb z blach stalowych wysokiej jakości.Blachy są najpierw ocynkowane a następnie malowane na gorąco w hucie.Blachy tego rodzaju używane są do produkcji pokryć dachowych.


Lamele stalowe na zewnątrz nie wymagają konserwacji w porównaniu do lameli drewnianych i nie wyginają się jak plastikowe.Montaż polega na przykręceniu lameli wkrętami z płaskim łbem do podłoża. (do zakupu we własnym zakresie w zależności od rodzaju podłoża)    Wkręt może być przykręcany bezpośrednio do lameli (dokręcenie z wyczuciem aby nie uszkodzić lameli) lub z wykorzystaniem listwy startowej górnej i dolnej. (z naszej oferty)    Na 1mb szerokości ściany ilość lameli uzależniona jest od sposobu montażu oraz zastosowanych przerw. Rozłożenie lameli jest dowolne. Nasze zdjęcia przedstawiają jedynie jedną z propozycji zamontowania.

Podana cena jest za 1 sztukę lameli stalowej Presitge LS2-275-DDZ w kolorze ZŁOTY DĄB ANTYCZNY

o szerokości efektywnej ok 45mm i długości 2,75 mb.

W przypadku zamawiania długości 1,25mb i 2,00mb, 2,75mb słoje w kolorach drewnopodobnych biegną w różnych kierunkach.

W celu uniknięcia różnic sugerujemy zamówienie tej samej długości.

Dostępne długości lameli * :

125 cm

200 cm

275 cm.

* Tolerancja wymiarów może wynosić ok +/- 5mm.

W przypadku potrzeby lamelek o krótszych wymiarach można je dowolnie skracać we własnym zakresie nożycami ręcznymi do blachy.

Zdjęcia przedstawiają strukturę drewna w przypadku długości lameli 1,25 mb.W przypadku długości 2,00 mb lub 2,75 mb struktura drewniana słoi biegnie w przeciwnym kierunku.Oferta dotyczy samej lameli, w zestawie nie ma blachy, która jest na zdjęciach pod lamelami, nie ma wkrętów i listwy startowej.Montaż lameli jest dowolny dlatego nie chcemy go ograniczać jednym kompletem.Możliwe są także inne konfiguracje zarówno ułożenia, odstępów jak i montażu.

Dostawa do uzgodnienia.  Nasz główny obszar działalności to Małopolska i Śląsk jednak zamówienia dostarczamy też na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt :
Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel 510 67 37 67 , e-mail : biuro@domdach.eu
tel 510 67 60 67 , e-mail : ph@domdach.eu
tel 510 67 27 67 , e-mail : sklep@domdach.eu

  • Szybka dostawa

  • Potrzebujesz pomocy?

    Zadzwoń! tel. 514 650 270

  • Bezpieczne płatności

    Zapłać przez przelewy24

Oferujemy oryginalne produkty znanych marek:

Producent Fakro

oman%20-%20logo.PNG

Wirplast.png

Logo budmat

hansa-logo.png

skylight.png

dospel logo.png

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout