Blachodachówka gontopodobna płaska z posypką ceramiczną SHAKE

Ilość

Blachodachówka gontopodobna płaska z posypką ceramiczną Shake

Profil SHAKE został stworzony by odwzorowywał wygląd drewnianego dachu i łączył go z z zaletami stalowych pokryć dachowych.
SHAKE jest produkowany z wysokojakościowej stali zabezpieczonej antykorozyjnie Alucynkiem i wykończony posypką kamienną dostępną w szerokim wachlarzu kolorów.

Montaż

Zakład na panelach można robić zarówno po lewej jak i po prawej stronie, w miejscu drobnego przetłoczenia. Zachować odstęp 370mm pomiędzy czołami (!) łat. Mocować każdy panel 4 gwoździami bitymi w przednią zagiętą do dołu część, przez 2 panele, unikając miejsc głównego spływu wody. Kierunek montażu kolejnych rzędów: od kalenicy do okapu.

Gonty stalowe z posypką, bez posypki i drewniane

Gonty drewniane są często stosowane jako dopełnienie estetyki domów wykonywanych z drewna, najwięcej tego typu budynków znajduje się na Podhalu, Czarny Dunajec, Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Jabłonka, Nowy Targ, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Mszana Dolna, Limanowa, Pcim, Myślenice jednak też takie miasta jak Żywiec, Bielsko-Biała, Rybarzowice, Pietrzykowice, Katowice, Ustroń, Wisła - wszędzie tam zobaczyć można dach z gontu. Gont drewniany jest lekki i naturalny. Niestety największą wadą drewnianych gontów jest konieczność ich ciągłej konserwacji. Rozwiązaniem tego problemu są gonty stalowe, które swym wyglądem przypominają drewniane gonty, jednak cechują się wysoką odpornością nawet na skrajne warunki pogodowe i stosowane są w Polsce już od lat 90. Blacha z posypką posiada 50 lat pisemnej gwarancji.

Blachy gontopodobne z posypką w zakopiańskim stylu imitujące gont drewniany

Blachodachówki w kształcie gontu z drewna są wykonywane z wysokiej jakości stali z alucynku. Posypka ceramiczna jako warstwa wierzchnia ma za zadanie m.in. wygłuszyć przestrzeń pod dachem oraz zatrzymać obsuwający się gwałtownie śnieg, który może uszkodzić rynny . 

Produkty z posypką są sprzedawane na całym świecie i zdobyły rzesze zadowolonych klientów ceniących sobie jakość, walory funkcjonalne i niepowtarzalny wygląd.

Stal

jest materiałem cenionym za swoją wytrzymałość i mały ciężar. Dlatego blachodachówki z kruszywem naturalnym ważą siedem razy mniej niż dachówki cementowe czy ceramiczne, tylko 7.1 kg / m2. Jako, że jest to pokrycie lekkie, doskonale nadaje się na renowacje starych dachów, dzięki temu również w nowych konstrukcjach można albo zaprojektować więźbę dachową o mniejszych przekrojach krokwi, albo stosować więźby przygotowane do ciężkich pokryć i uzyskać dodatkowy margines bezpieczeństwa przed np. ponadnormowo wysokimi opadami śniegu.

Granulat 

pokrywa powierzchnie paneli oraz elementów wykończeniowych i spełnia dwojaką rolę: funkcjonalną i estetyczną. Do pierwszej należy wygłuszanie odgłosów spadających kropel deszczu, zapobieganie zsuwaniu się śniegu z dachu, co eliminuje uszkodzenia systemów rynnowych. Kruszywo kamienne pełni również rolę dodatkowo ochrony przed działaniem negatywnych wpływów środowiska naturalnego. Tego typu zabezpieczenia były już używane podczas II wojny światowej do ochrony bunkrów przed korozją- oznacza to, że technologia ta rozwija się już od ponad 50 lat. Rola estetyczna sprowadza się do nadania pokryciu koloru i niepowtarzalnej faktury.

Dziesiątki zrealizowanych inwestycji - dziesiątki zadowolonych Klientów z całej Polski!

Podana cena obowiązuje przy zakupie kompleksowego dachu wraz z dodatkowymi akcesoriami. 

WYCENA

Ze względu na częste zmiany cen, różnorodność wzorów, kolorów i powłok oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu e-mail sklep@domdach.eu

KONTAKT

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel : 514 650 270, 510 67 37 67
e-mail : sklep@domdach.eu

  • Szybka dostawa

  • Potrzebujesz pomocy?

    Zadzwoń! tel. 514 650 270

  • Bezpieczne płatności

    Zapłać przez przelewy24

Oferujemy oryginalne produkty znanych marek:

Producent Fakro

oman%20-%20logo.PNG

Wirplast.png

Logo budmat

hansa-logo.png

skylight.png

dospel logo.png

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout