SOLROOF ZINTEGROWANY DACH FOTOWOLTAICZNY

Ilość

SOLROOF - Innowacyjny system, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czystą energię. To kompletny system fotowoltaiczny w pełni zintegrowany z blaszanym pokryciem dachowym. Dachy fotowoltaiczne.

BEZKOMPROMISOWA ESTETYKA
W ZGODZIE Z NATURĄ

Połączona z innowacyjną technologią i lekkością zintegrowanych paneli fotowoltaicznych

Stosując nowoczesne rozwiązanie wykluczamy nieatrakcyjne, ciężkie panele fotowoltaiczne, wraz z widoczną konstrukcją montażową i okablowaniem, które znamy ze standardowych rozwiązań. Zintegrowane panele fotowoltaiczne
FIT VOLT są idealnie dopasowywane wizualnie do modułowych paneli dachowych FIT, które powstały w zgodzie z ideą minimalizacji śladu węglowego z wykorzystaniem stali GREEN STEEL. Dzięki systemowi SOLROOF cała powierzchnia pokrycia dachowego prezentuje idealną, niezaburzoną formę.

WYGODA TKWI W PROSTOCIE

Przejrzyste warunki użytkowania dzięki All in One

Jeden system: System SOLROOF stanowią zintegrowane panele fotowoltaiczne FIT VOLT, modułowe panele dachowe FIT, optymalizatory oraz elementy systemu SolarEdge.
Jeden montaż: Instalacja przebiega szybko i wykonywana jest przez autoryzowanych dekarzy.
Jedna gwarancja: Dach objęty jest jedną gwarancją producenta.
Jeden serwis: Usługi serwisowe przeprowadzane są przez naszych autoryzowanych dekarzy, bez konieczności ustalenia wykonawców odpowiedzialnych za powstałe błędy montażowe na poszczególnych etapach.

INNOWACJE, KTÓRE MAKSYMALIZUJĄ WYDAJNOŚĆ, DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO

Tworząc SOLROOF najważniejszym celem było zapewnienie maksymalnej wydajności pracy systemu.

Dzięki optymalizatorom SolarEdge możesz cieszyć się maksymalną wydajnością paneli bez względu na padające cienie lub zabrudzenia, które w tradycyjnych panelach fotowoltaiczny zmniejszają wydajność całej instalacji. Funkcja Safe DC™ minimalizuje zagrożenia spowodowane przepięciami prądu i obniża temperaturę pracy paneli, wydłużając ich żywotność. Całe okablowanie związane z instalacją znajduje się pod pokryciem dachu w dedykowanych profilach stalowych. Optymalizatory są montowane przy krawędzi dachu, ułatwiając do nich dostęp.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Intuicyjna aplikacja do zarządzania systemem SOLROOF

Stały monitoring funkcjonowania dachu prowadzony jest przez intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację mobilną. Pozwala ona na śledzenie w czasie rzeczywistym informacji na temat energii pozyskiwanej z dachu oraz wykorzystywanej przez obiekt.


Korzystając z aplikacji, można:
bezpieczenstwo-montazu-i-uzytkowania.svg
błyskawicznie wykryć awarie czy uszkodzenia
raporty-generowanie-49x49-1.png
generować raporty i optymalizować wykorzystanie energii
maksymalna-wydajnosc-1.svg
sprawdzić uzyskane oszczędności
serwis.svg
usprawnić prace serwisowe

Zalety dachu fotowoltaicznego

komfort-uzytkowania.svg

Atrakcyjny wygląd

Stosując nowoczesne rozwiązanie wykluczamy nieatrakcyjne, ciężkie panele fotowoltaiczne, wraz z widoczną konstrukcją montażową i okablowaniem, które znamy ze standardowych rozwiązań.
spojnosc-formy.svg

Spójność formy

Wyeliminowaliśmy nieestetyczne ramki paneli i widoczne połączenia. Dzięki systemowi SOLROOF cała powierzchnia pokrycia dachowego prezentuje idealną, niezaburzoną formę skomponowaną z modułowymi panelami dachowymi FIT.
green-steel.svg

Green steel

Projektując system SOLROOF dążyliśmy do maksymalnego ograniczenia ilości tworzyw sztucznych, w zgodzie z potrzebami środowiska naturalnego. Użyta w panelach stal green steel oraz inne materiały, są skutecznie recyklingowane, dając drugie życie kolejnym produktom.
produkcja-eu.svg

Produkcja UE

SOLROOF produkowany jest z materiałów najwyższej jakości na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z dyrektywami UE dążącymi do stworzenia zrównoważonej infrastruktury i osiągnięcia zero-emisyjności budynków. W tym celu aktywnie bierzemy udział w pracach Klastra Kluczowego "Zrównoważona Infrastruktura".
system.svg

Jeden system

Teraz dach i system fotowoltaiczny to jedno. W skład kompleksowego systemu fotowoltaicznego SOLROOF wchodzą zintegrowane panele fotowoltaiczne FIT VOLT, modułowe panele dachowe FIT, optymalizatory oraz elementy systemu SolarEdge.
montaz.svg

Jeden montaż

W SOLROOF cenimy krótki czas prac montażowych. Dzięki modułowości paneli FIT VOLT oraz FIT instalacja przebiega szybko i wykonywana jest przez autoryzowanych dekarzy.
gwarancja.svg

Jedna gwarancja

Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu SOLROOF dach objęty jest jedną gwarancją producenta. Dodatkowo, wyklucza się konieczność uszkodzenia dachu, co ma miejsce podczas montażu standardowych paneli fotowoltaicznych - twoja gwarancja pozostaje bezpieczna.
serwis.svg

Jeden serwis

W sytuacjach awaryjnych usługi serwisowe przeprowadzane są przez naszych autoryzowanych dekarzy, bez konieczności ustalenia wykonawców odpowiedzialnych za powstałe błędy montażowe na poszczególnych etapach.
maksymalna-wydajnosc.svg

Maksymalna wydajność

Dzięki optymalizatorom SolarEdge możesz cieszyć się maksymalną wydajnością paneli bez względu na padające cienie lub zabrudzenia, które w tradycyjnych panelach fotowoltaiczny zmniejszają wydajność całej instalacji.
bezpieczenstwo-montazu-i-uzytkowania.svg

Montaż i użytkowanie

Funkcja Safe DC™ minimalizuje zagrożenia spowodowane przepięciami prądu i obniża temperaturę pracy paneli wydłużając ich żywotność. Całe okablowanie związane z instalacją znajduje się pod pokryciem dachu w dedykowanych profilach stalowych. Optymalizatory są montowane przy krawędzi dachu, ułatwiając do nich dostęp.
komfort-uzytkowania.svg

Komfort użytkowania

Stały monitoring funkcjonowania dachu prowadzony jest przez intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację mobilną. Pozwala ona na śledzenie w czasie rzeczywistym informacji na temat energii pozyskiwanej z dachu oraz wykorzystywanej przez obiekt.
wysoka-trwalosc.svg

Wysoka trwałość

Zintegrowane panele dachowe FIT VOLT posiadają wysoką odporność na warunki atmosferyczne, z powodzeniem przechodząc testy kul gradowych zgodnie z europejskimi normami wytrzymałościowymi, którą potwierdza międzynarodowy certyfikat IEC 61215.
dofinansowania.svg

Dofinansowanie rządowe

Nasi doradcy wesprą Cię na każdym etapie w procesie uzyskania dofinansowań do zintegrowanego systemu paneli SOLROOF oraz w procesie zgłaszania instalacji w zakładzie energetycznym (OSD). Dodatkowo, jeżeli inwestycja będzie stanowić podstawę termomodernizacji budynku, możemy pomóc w uzyskaniu ulgi podatkowej.
ubezpieczenie.svg

Ubezpieczenie

Dzięki zastosowaniu autorskich rozwiązań konstrukcyjnych oraz innowacyjnych elementów SolarEdge, mamy pewność, że oferowany system SOLROOF jest bezpieczny, a tym samym spełnia wysokie wymagania stawiane przez firmy ubezpieczeniowe. Modułowe zintegrowane dachy fotowoltaiczne są certyfikowane przez niezależne instytucje, takie jak CBOiNT.
solroof-hub.svg

SOLROOF Hub

SOLROOF Hub to rozwiązanie, które rozszerza możliwości systemu fotowoltaicznego. Umożliwia realizację potrzeb właścicieli domów poprzez łatwe połączenie z rosnącym ekosystemem urządzeń, takich jak: bank energii, pompy ciepła, ładowarki do pojazdów elektrycznych.
solroof-care.svg

SOLROOF Care

To możliwość rozszerzonej gwarancji, w ramach którego oferujemy kompleksowy pakiet usług wsparcia technicznego i dedykowanej pomocy dla użytkowników, w skład której wchodzi: opieka pogwarancyjna i serwisowa, dedykowany monitoring instalacji oraz wsparcie ekspertów SOLROOF.

PARAMETRY TECHNICZNE FIT VOLT

PARAMETRY TECHNICZNE FIT VOLT

Parametry techniczne

Nazewnictwo FIT VOLT
Liczba ogniw 36
Moc znamionowa [W] 175
Napięcie jałowe [V] 24
Wysokość rąbka [mm] 22
Szerokość całkowita [mm] 558
Szerokość efektywna [mm] 527
Grubość blachy [mm] 0,5
Długość arkusza [mm] 2040
Długość zakładki przy dzieleniu arkuszy [mm] 30
Kąty nachylenia dachu [°] >15

SOLROOF - Innowacyjny fotowoltaiczny system dachowy , który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czystą energię. To kompletny system fotowoltaiczny w pełni zintegrowany z blaszanym pokryciem dachowym.

Dachy fotowoltaiczne Solroof.

Zapraszamy do kontaktu :

woj. małopolskie i śląskie

tel. 510 67 37 67

e-mail : biuro@domdach.eu

  • Szybka dostawa

  • Potrzebujesz pomocy?

    Zadzwoń! tel. 514 650 270

  • Bezpieczne płatności

    Zapłać przez przelewy24

Oferujemy oryginalne produkty znanych marek:

Producent Fakro

oman%20-%20logo.PNG

Wirplast.png

Logo budmat

hansa-logo.png

skylight.png

dospel logo.png

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout