• Wyprzedaż!
Wyprzedaż!
 • Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną Woodshake
 • Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną Woodshake
 • Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną Woodshake
 • Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną Woodshake
 • Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną Woodshake

Blacha gontopodobna z posypką ceramiczną METROSHAKE III

78,86 zł
Brutto Dostawy realizowane w ciągu 7 dni roboczych.
Ilość

Oryginalna Blacha gontopodobna z posypką wulkaniczną MetroShake III w kolorze czarnym. Gont stalowy zakopiański, blacho gont, blachodachówka z posypką, Dachówka Stalowa z Posypką Ceramiczną, blachodachówki z posypką, gonty stalowe z posypem, blacho gont z kruszywem skalnym,  Szybka dostawa na terenie całej Polski, duże stany magazynowe, konkurencyjne ceny! Małopolska i Śląsk - dostawa możliwa w 48 godz.

Blacha z posypką ceramiczną - Metroshake III

kolor czarny

Blacha gontopodobna z posypką


MetroShake III

Głębsze przetłoczenia czynią go bardziej wyrazistym niż Shake I, a specyficzne przetłoczenia czoła powodują, że wygląda super nawet na dachach o niskim kącie nachylenia.

Blacha gontopodobna Woodshake

 

Dane techniczne:

 • Szerokość całkowita: ok 1365mm x 410mm
 • Szerokość krycia: ok 1250mm x 370mm
 • Waga: ok 3,1 kg/szt

Gont stalowy z posypką

Gonty stalowe to nic innego jak dachówka stalowa z kruszywem ceramicznym. Pokrycie to pomimo że jest lekkie, jak zwykła blachodachówka, oferuje trwałość na poziomie bardzo dobrych dachówek ceramicznych.

Jako system montowany na dachu nie ma sobie równych i podobnych. Montuje się go „w łatach” za pomocą gwoździ, przez co:

 • po pierwsze – znakomicie usztywnia więźbę dachową
 • po drugie - gwoździe przybija się w miejscu, gdzie nie zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych uszczelnień
 • po trzecie – pokrycie jest bardzo wytrzymałe na bardzo silne podmuchy wiatru – do 250km/h (dachówka ok 150km/h

Dom drewniany z blachodachówką gontopodobna z posypką

Dom drewniany z blachodachówką gontopodobna z posypką

System montuje się bez jakichkolwiek uszczelek (kalenice, kosze, itp.) przez co jest bezobsługowy, w przeciwieństwie do dachów ceramicznych, gdzie do stworzenia całego dachu używa się dziesiątków wątpliwej jakości akcesorii.

Gont stalowy z posypką na dachu

Gont stalowy z posypką na dachu

Pokrycie dachowe z posypką posiada pozytywne opinie konserwatorów zabytków, jako produkty, które można stosować przy konserwacji zbytków. Podstawowym elementem naszych systemów dachowych jest panel dachówkowy.

We wszystkich profilach ma on podobne wymiary ok.: 1330mm x 410mm i różni się tylko przetłoczeniem. Właśnie taka budowa, oparta na niewielkich gabarytach elementu, gwarantuje bardzo małą odpadowość (max ok. 3%),nawet na dachach o bardzo skomplikowanej budowie i rozwiązuje wiele problemów, które występują w przypadku blach arkuszowych.

Bardzo ważnym problemem, mającym olbrzymi wpływ na żywotność dachu jest prawidłowa cyrkulacja powietrza, odbywająca się pomiędzy pokryciem a elementami pod nim (folia dachowa, papa, deski). Nasze panele ułożone na konstrukcji składającej się z łat i kontrłat, umożliwiają niczym nieskrępowany ruch powietrza, które może wchodzić przy okapie dachu jak i pomiędzy panelami a wychodzić przy kalenicy (przypadku arkuszy blach dachówko-podobnych obieg powietrza odbywa tylko pomiędzy okapem a kalenicą). Fakt ten ma decydujący wpływ na warunki, jakie panują pod pokryciem dachowym. W przypadku MetroBond czy MetroShake szybki obieg powietrza ma istotne znaczenie dla obniżenia temperatury panującej pod pokryciem jak i na bardzo efektywne odprowadzanie pary wodnej (wilgoci), powstającej wskutek różnic temperatur wnętrza domu i dachu. Należy jednak podkreślić, że nasze systemy pomimo dużej przepuszczalności powietrza, pozostają nadzwyczaj szczelne i nawet podczas huraganowych wiatrów ( do 200 km/h ) nie przepuszczą wody.

Produkty z posypką są sprzedawane na całym świecie i zdobyły rzesze zadowolonych klientów ceniących sobie jakość, walory funkcjonalne i niepowtarzalny wygląd. Każdy element naszego systemu został użyty w konkretnym celu:

Stal - jest materiałem cenionym za swoją wytrzymałość i mały ciężar. Dlatego blachodachówki z kruszywem naturalnym ważą siedem razy mniej niż dachówki cementowe czy ceramiczne, tylko 7.1 kg / m2. Jako, że jest to pokrycie lekkie, doskonale nadaje się na renowacje starych dachów, dzięki temu również w nowych konstrukcjach można albo zaprojektować więźbę dachową o mniejszych przekrojach krokwi, albo stosować więźby przygotowane do ciężkich pokryć i uzyskać dodatkowy margines bezpieczeństwa przed np. ponadnormowo wysokimi opadami śniegu.

Granulat - pokrywa powierzchnie paneli oraz elementów wykończeniowych i spełnia dwojaką rolę: funkcjonalną i estetyczną. Do pierwszej należy wygłuszanie odgłosów spadających kropel deszczu, zapobieganie zsuwaniu się śniegu z dachu, co eliminuje uszkodzenia systemów rynnowych. Kruszywo kamienne pełni również rolę dodatkowo ochrony przed działaniem negatywnych wpływów środowiska naturalnego. Tego typu zabezpieczenia były już używane podczas II wojny światowej do ochrony bunkrów przed korozją- oznacza to, że technologia ta rozwija się już od ponad 50 lat. Rola estetyczna sprowadza się do nadania pokryciu koloru i niepowtarzalnej faktury.

Nowy dom z blachą gontopodobną z pospyką

Obsługujemy Klientów z całej Polski. Dostarczamy zamówienia w woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
 

Dziesiątki zrealizowanych inwestycji - dziesiątki zadowolonych Klientów z całej Polski!

Podana cena obowiązuje przy zakupie kompleksowego dachu wraz z dodatkowymi akcesoriami. 

WYCENA

Ze względu na częste zmiany cen, różnorodność wzorów, kolorów i powłok oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu e-mail biuro@domdach.eu

KONTAKT

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel : 510 67 37 67
tel : 510 67 60 67
tel : 510 67 27 67

e-mail : biuro@domdach.eu

Pliki do pobrania

Instrukcja montażu

Blachodachówek firmy Metrotile - woodshake, bond, roman.

Pliki do pobrania (4.08M)
 • Szybka dostawa

 • Potrzebujesz pomocy?

  Zadzwoń! tel. 514 650 270

 • Bezpieczne płatności

  Zapłać przez przelewy24

Oferujemy oryginalne produkty znanych marek:

Producent Fakro

oman%20-%20logo.PNG

Wirplast.png

Logo budmat

hansa-logo.png

skylight.png

dospel logo.png

Demo Options

Select Theme Color
Select Menu
Select Layout Style
Select Body Image

Background only applies for Boxed, Framed, Rounded Layout