NASADY KOMINOWE

OBROTOWA NASADA KOMINOWA TWIST 160 OC DOSPEL

Nowy produkt

Nasada kominowa TWIST srebrna o średnicy 160. 

Więcej szczegółów

172,00zł brutto

Więcej informacji

Nasady  TWIST 160  firmy Dospel obracają się zgodnie z kierunkiem wiatru, wykorzystując jego siłę do wytworzenia podciśnienia w przewodach. Budowa typu Twist chroni komin przed opadami deszczu i śniegu. Nasada Twist, wyposażona jest w łożyska kulowe pracujące w oleju, co gwarantuje długowieczne, bezawaryjne i ciche działanie. Bezustannie pozostaje w ruchu podczas wietrznej pogody, odstrasza potencjalnych intruzów np. ptaki.

 

 

Odporność termiczna: do 180oC

(chwilowo do 300oC) 

Wydajność: 300m3/h 

Zasada działania:

Miecz nasady i specjalnie profilowana kopuła wirująca mają wpływ na nawietrzny charakter nasady, co oznacza, że kopuła nasady ustawia się zawsze samoczynnie "na wiatr" - niezależnie od kierunku i rodzaju wiatru. Różnica ciśnień (pomiędzy ciśnieniem w instalacji i ciśnieniem atmosferycznym panującym na zewnątrz budynku) powoduje wytłoczenie powietrza z kopuły.

 

 

Nasada kominowa Twist nie nadaje się do odprowadzania spalin z pieców i kominków opalanych paliwami stałymi nadaje się jedynie do kominów wentylacyjnych. 

 

 

 

TWIST 160 średnica montażowa - 155 mm, 

wymiary podstawy 25,5 cm x 25,5 cm 

 

 

 
Materiał:
stal ocynkowana
 
Kolor:
srebrny
Towar dostępny na magazynie - wysyłka kurierem w 24h.
Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone gratis. 
Gdyby jednak zdarzyło się, że danego modelu nie będziemy mieć aktualnie na magazynie czas oczekiwania to maksymalnie 10dni roboczych. Jeśli bardzo zależy Państwu na czasie prosimy o sprawdzenie dostępności wybranego towaru przed zamówieniem.

 

 

 

 

 

Kontakt :


Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365

 

tel : +48 - 514 - 650 - 270
e-mail : biuro@domdach.eu