BLACHA GONTOPODOBNA Z POSYPKĄ

BLACHA DACHOWA STALOWA METROTILE ROMAN Z POSYPKĄ

Nowy produkt

Blacha Metrotile Roman

Więcej szczegółów

70,00zł brutto

Więcej informacji

Blacha dachowa Roman to produkt firmy Metrotile, którego oryginalny ksztalt powstał na wzór dachówki ceramicznej, charakterystycznej dla basenu Morza Śródziemnego.

Głębokie przetłoczenie sprawią, że będziecie mogli Państwo cieszyć się pięknym i trwałym dachem, który waży tylko 1/7 co dachówka ceramiczna, a jest wytrzymalszy na niekorzystne warunki pogodowe.

 

Połączenie warstw wierzchnich i zabezpieczenia stali alucynkiem daje pew- ność, że nasz system sprosta najbardziej nieprzyjaznym warunkom atmo- sferycznym na przestrzeni dziesięcioleci.

Metr kwadratowy naszego systemu waży tylko 7kg i jest ok. 7 razy lżejszy od pokryć ceramicznych czy cementowych. Stabilność całej konstrukcji dachowej zapewnia specjalny system montażu. W przeciwieństwie do innych pokryć, panele mocuje się "w łatach", co pozwala na przeniesienie części naprężeń wzdłużnych działających na więźbę, na pokrycie dachowe - efekt: lekka i bardzo sztywna konstrukcja.

 Kruszywo kamienne trudno uszkodzić, a ewentualne uszkodzenia powłoki zewnętrznej można łatwo i szybko naprawić systemowym zestawem naprawczym. Po dachu można bez obaw chodzić w miękkim obuwiu stawiając stopy w miejscu bezpośredniego styku panela z podtrzymującą go łatą.

 

Podstawowym elementem naszego systemu jest panel o niewielkich wymiarach ok. 130x40cm. Jest on tak specyficznie przetłoczony, że nawet jego przecięcie pozwala nam na wykorzystanie prawie każdego skrawka na dachu.
Maksymalne odpady jakie przewiduje producent to ok. 3%, nawet
 w przypadku skomplikowanego dachu.

 

 

 


Dostawa i czas realizacji do uzgodnienia.
(Posiadamy własny transport)
Podana cena jest ceną brutto za 1m2 całkowity
czyli 2,17 sztuki panela.
Pisemna gwarancja Producenta 50 lat. 


SZUKASZ SOLIDNEGO DACHU
W DOBREJ CENIE ???


WYŚLIJ NAM WYMIARY SWOJEGO DACHU
A OTRZYMASZ SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ
NA KOMPLETNY DACH.Kontakt :

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych

34-222 Zawoja 1365
tel : + 48 - 514 - 650 - 270
e-mail : biuro@domdach.eu

 Dostawa ponadgabarytowa. Koszt i termin dostawy jest ustalany indywidualnie.